Aastra ( Ericsson ) Produkty

Aastra produkty

BusinessPhone

BusinessPhone digitálne telefónne systémy disponujú vlastnosťami rozsiahlych systémov, pritom sú vo vyhotovení, ktoré je cenovo výhodné pre malé až stredné organizácie, ktoré požadujú 8-200 telefónnych pobočiek. Tieto vlastnosti zahrňujú pripojiteľnosť na Euro-ISDN, možnosť zriadenia bezdrôtových pobočiek, inteligentnú manipuláciu s hlasovými správami, funkcie strediska spracovania volaní, možnosť vytvárať digitálne privátne siete v spojení s BusinessPhone ako aj inými pobočkovými telefónnymi systémami umiestnenými v rôznych lokalitách. BusinessPhone ako modulárny systém môže byť presne prispôsobený na plnenie práve potrebného množstva komunikačných potrieb a kedykoľvek v budúcnosti ho možno rozšíriť a doplniť o nové funkcie.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4106 Basic

Dialog 4106 Basic je klasický telefón, ktorý spĺňa základné požiadavky a je preto ideálny pre použitie na úradoch, servisných strediskách alebo ako extra telefón v domácnosti.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4147 Medium/Hotel

Dialog 4147 Medium/Hotelje univerzálny telefón, ktorý sa jednoducho prispôsobí rôznym požiadavkám užívateľov v úrade, hotely alebo domácnosti. Je vybavený šestnástimi programovateľnými funkčnými klávesami, ktoré môžu byť uzamknuté a zabránia tak nechceným užívateľkým zmenám, použitiu rýchlej voľby čísla alebo služieb.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4186 High

Dialog 4186 High - najdokonalejší telefón v rade Dialog 4000 Analógových telefónov , sofistikovaný, user-friendly a praktický. Má v sebe zabudované všetky funkcie pre domáce alebo business použitie. Alfanumerický LCD display alebo podpora handsfree sú samozrejmosťou.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4222 Office

Dialog 4222 Office stolový telefón je plne funkčný a prispôsobený pre potreby firemných užívateľov. Užívateľsky príjemný, vybavený funkciou hands-free speaking s integrovaným headset portom a priradenou headset klávesou. Základná záruka na zariadenie 12 mesiacov.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4223 Professional

Dialog 4223 Professional - Multi-funkčný model s pokročilejšími sýstémovými funkciami je určený predovšetkým pre profesionálnych firemných pracovníkov. Je ideálny pre administratívnych pracovníkov a agentov Call Centra (ACD). Použitím soft kláves môžu užívatelia jednoducho pristupovať k položkám menu, ako telefónny zoznam, presmerovanie, zoznam volaných čísel, status managér, atd. Základná záruka na zariadenie 12 mesiacov.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4224 Operator pre BusinessPhone

Dialog 4224 Operator pre BusinessPhone má veľký, 5 riadkový nastaviteľný grafický display zaručuje prehľadné a štrukturované zobrazenie informácií. Dynamické Soft klávesy sú optimalizované pre rýchle, pohotové operácie a prístup k informáciám.Základná záruka na zariadenie 12 mesiacov.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4224 Operator pre MD110

Dialog 4224 Operator pre MD110 má veľký, 5 riadkový nastaviteľný grafický display zaručuje prehľadné a štrukturované zobrazenie informácií. Display a popisy kláves sú dobre čitateľné a zrozumiteľné. Operátor má možnosť si zvoliť jeden z piatich jazykov zobrazenia. Základná záruka na zariadenie 12 mesiacov.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4225 Vision

Dialog 4225 Vision - Multifunkčný, najlepší vo svojej triede Dialog 4000 digitálnych telefónov s pokročilejšími systémovými funkciami je ideálny pre firemné účely. V porovanní s modelom Tento telefón disponuje 10timi extra programovateľnými klávesami a veľkým, 6 riadkovým grafickým displayom, troma navigačnými tlačidlami. a štyrmi soft klávesami. Použitím soft kláves v kombinácií s navigačnými tlačidlami môžu užívatelia veľmi jednoducho pristupovať k položkám menu. Základná záruka na zariadenie 12 mesiacov.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Dialog 4420 IP Basic

Dialog 4420 IP Basic, je základný IP telefón, určený hlavne k oblastiach s malou intenzitou komikácie. Využitie: recepcie, zasadacie miestnosti, výrobné a predajné priestory.

Výrobca: Aastra ( Ericsson )

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »