Novinky

5. 12. 2017, Novinky

Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX

Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX

S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.

1. 10. 2015, Novinky

Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.

Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.

Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.

14. 9. 2015, Novinky

Sme 3CX Gold Partner

Sme 3CX Gold Partner

Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.

9. 5. 2014, Novinky

Seminár Patton produkty

Seminár Patton produkty

Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics. Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

26. 3. 2012, Novinky

Hight-Density VoIP Media Gateway SN10200 v predaji !

Hight-Density VoIP Media Gateway SN10200 v predaji !

Spoločnosť Patton Electronics uviedla do predaja nový vysokokapacitný SmartNode ™ 10200. Jedná sa o najnovší člen rodiny SmartNode™ podporuje viac než 2048 hlasových/faxových hovorov a rozhrania E1, DS3 alebo STM-1/OC3 s SS7 signalizáciou.

22. 3. 2012, Novinky

Nové BRI zariadenie s až 8x BRI !

Nové BRI zariadenie s až 8x BRI !

Sme radi, že Vám môžeme oznámiť uvedenie novej série SmartNode 4660 Gateway Routera a SmartNode 4670 Integrated Access Devices (IAD) s možnosťou až 8 ISDN BRI portov a taktiež analógových FXS/FXO portov v jednom boxe.

14. 8. 2011, Novinky

Generačná výmena malých ISDN BRI zariadení

Generačná výmena malých ISDN BRI zariadení

Generačná výmena 1-2x ISDN BRI zariadení Patton : S-DTA, SN4552, SN4554 a SN4562

8. 8. 2011, Novinky

Zmeny v produktovej rade ISDN PRA zariadení

Zmeny v produktovej rade ISDN PRA zariadení

Rozdelenie produktovej rady PATTON SN4960 na tri skupiny / rozšírenie portfólia . Jedná sa o rozdelenie známej rady ISDN PRA zariadení SN4960 na tri skupiny

19. 5. 2011, Novinky

Patton rozširuje SmartNode ™ T1/E1/PRI VoIP Gateway radu

Patton rozširuje SmartNode ™ T1/E1/PRI VoIP Gateway radu

Tri nové SmartNode ™ PRI-VoIP produkty sú optimalizované pre riešenia podnikateľského sveta, sú spoľahlivé a cenovo dostupné.

25. 3. 2011, Novinky

Doležité upozornenie

Doležité upozornenie

Upozorňujeme ctených klientov na plánovanú údržbu serverov spojenú zo zmenou konektivity dnes 25.3.2011 v čase od 23.00-24.00 . Z uvedeného dôvodu, môžu byť maily čiastočne nedostupne. Stabilný stav mailov nastane v skorých ranných hodinách. V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať helpdesk na čísle : +421557287241

1 |  2 |  Ďalšia

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »