3CX Unified Communications Magazine 2009 Product of the Year Award

 • 3. apríl 2010

Londýn, 20. apríla - 3CX dnes oznámila, že Technology Marketing Corporation (TMC ®) vymenoval 3CX telefónny systém pre Windows ako príjemcu roka 2009 Unified Communications magazine Výrobok roka Award.

3CX telefónny systém pre Windows je revolučná IP PBX, ktorá poskytuje jednotné komunikačné technológie zlúčením hlasovej a dátovej siete, čo umožňuje podnikom zjednodušiť v reálnom čase poskytovanie informácií a zabezpečiť jednoduché používanie. S 3CX IP PBX je spolupráca medzi spolupracovníkmi jednoduchšia a spolupráca s obchodnými partnermi a zákazníkmi sa stáva priamou, aj keď strany nie sú umiestnené v rovnakom meste.

O 3CX
3CX je developerom 3CX telefónnych systémov - otvorený štandard pre zjednotenú komunikáčnú platformu pre Windows, ktorá pracuje so štandardnými telefónnymi SIP a nahrádza proprietárnu PBX. 3CX je lepšie zvládnuteľné a môžu priniesť značné úspory nákladov. 3CX telefónny systém pre Windows získal mnohé ocenenia vrátane Windowsnetworking.com Gold Award, časopisu Windows IT Pro 2008 Editor Best Award a Best Buy Award Computer Shopper Magazine.

 

referencie: www.3cx.com

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »